Doporučujeme

Steilmann outlet Doporučené

143.jpg
143.jpg
142.jpg
146.jpg
144.jpg
145.jpg

Podrobnosti

Adresa
Obchodní 126, Čestlice, 25101
Telefon
226 299 103
Mobil
734 526 210
Otevřeno
Po - Pá: 10.00 – 20.00 hod
So - Ne: 10.00 – 18.00 hod
Rating
Star10Star10Star10Star10Star10
Logo

Společnost Steilmann Praha je výhradním distributorem módních značek německo-italské skupiny Miro-Radici. Její produkty pánské i dámské módy naleznou zákazníci ve všech větších městech jak v Česku, tak i na Slovensku.

V rámci České republiky provozuje společnost Steilmann Praha síť vlastních značkových prodejen, ale zboží je dostupné i mnoha dalších místech díky smlouvám s obchodními partnery. Díky tomuto systému jsou značkové produkty firmy Steilmann zastoupeny v nákupních zónách, obchodních domech či specializovaných obchodech v centrech jednotlivých měst.

Společnost Steilmann Praha vstoupila na tuzemský trh v roce 1993. V čele úspěšné společnosti stojí od jejího počátku Anna Motlíková, která po příkladu zakladatele firmy Klause Steilmanna dokázala v krátké době vybudovat silnou, stabilní a zákaznicky orientovanou firmu. Anna Motlíková se už dvakrát ocitla mezi deseti oceněnými manažery roku. Prague Business Journal zařadil společnost Steilmann Praha mezi pět nejvýznamnějších firem v ČR, které jsou řízeny ženami. Od roku 2003 se nachází sídlo společnosti včetně logistiky a velkoobchodního prodejního skladu nedaleko Prahy v komerční zóně Průhonice-Čestlice.

Po celou dobu svého působení na trhu rozvíjí společnost Steilmann vedle distribuce vlastních značkových kolekcí také tvorbu oděvních privátních značek pro významné obchodní skupiny. Dlouhodobá spolupráce funguje například s obchodními řetězci Globus či Tesco. Neustále se zvyšující poptávka po značkových kolekcích firmy vede k rozšiřování vlastní sítě prodejen. O úspěchu svědčí i obrat firmy, který se pohybuje kolem 180 miliónů korun, a předpokládá se, že v příštích letech dále poroste.

Čeští a slovenští spotřebitelé se mohou setkávat s širokým množstvím značek z portfolia koncernu Miro Radici AG - Steilmann, Stones, Apanage, Kapalua, Marcona a Mazzini.

Ohodnotit tento záznam
★★★★★
2 voleb
Poloha na mapě