Doporučujeme HOME

Právní poradna

Své dotazy můžete zdarma zasílat e-mailem, vybrané dotazy budou na serveru (bez uveřejnění Vašeho jména) zodpovězeny.

AKTUÁLNÍ ČLÁNKY:

spektrum01Obchodní centrum Spektrum vás nadchne příjemnou atmosférou a kvalitními obchody. Najdete zde především světové módní trendy, které nabízí například Dům značkové módy, ale také obchody s bytovým designem nebo sportovními potřebami.

 

Vedle módy myslíme i na vaši krásu a zdraví, v našem obchodním centru naleznete luxusní parfumerii, drogerii, lékárnu i květinářství. Široké spektrum obchodů doplňuje prodejna koberců a Centrum zdravého spánku. Před OC Spektrem se pohodlně parkuje a využít můžete i celou řadu užitečných služeb, například čistírnu, kosmetiku, manikúru a pedikúru.

 

Přepadl vás hlad? Zastavte se v některé z našich restaurací, kde můžete ochutnat i vegetariánská jídla. Máme pro vás také výborné chlebíčky, ovocné i zeleninové fresh džusy, palačinky, zmrzlinu a skvělou kávu. Na své si tu přijdou opravdu všichni, od dětí až po domácí mazlíčky. A na velký rodinný nákup přijeďte do nejlepší Billy v celé Praze.

logo spektrum new 

Otevírací doba

Obchody: pondělí–neděle 10–21 hod.


Billa: pondělí–sobota 7–22 hod., neděle 
8–22 hod.

dm: pondělí–neděle 8–21 hod.

Lékárna: pondělí–neděle 9–21 hod.


Costa Coffee: pondělí–pátek 8–21 hod., sobota a neděle 9–21 hod.

Tabák: pondělí–neděle 8–21 hod.

Intersport: pondělí–sobota 9–21 hod., neděle 10–21 hod.

 

Jak se k nám dostanete

Nejlepší spojení je autem, po dálnici D1, exit 6, směr Průhonice-Čestlice. Využít můžete také MHD autobusy 328, 363 a 385 ze stanice metra C Opatov.

Nákupní galerie

Adamis XL fashion I Asijská restaurace Zhong Hua I Bakero I Billa I Ceremony Kids I COCCO Accessories I Costa Coffee I DIFFERENTS I dm drogerie markt I DRESS codeDům značkové módy I Expres Clean I Formuleshop I FRESH HANA I Green Bar I Hartman I INTERSPORT I Kids Prestige I Kuchyňské studio DANKÜCHEN I Lenka Možkovská I Lékárna SPEKTRUM I Lise I Luigi Italia - Aperi bar I Maja Lingerie I Marionnaud Parfumeries I New China Town I PENTIKPet Center I PK Interiér I ProSpánek I Radost Nails I Růže z nebe I Stonebridge I Studio SH I Tabák VALMONT

 

Pronájem obchodní plochy.