Doporučujeme

spektrum01-2017

Obchodní centrum Spektrum vás nadchne příjemnou atmosférou a kvalitními obchody. Najdete zde především světové módní trendy, které nabízí například Dům značkové módy, ale také obchody s bytovými doplňky nebo sportovními potřebami.


Vedle módy myslíme i na vaši krásu a zdraví - v našem obchodním centru naleznete luxusní parfumerii, drogerii, lékárnu i květinářství. Široké spektrum obchodů doplňuje prodejna koberců Bakero a ProSpánek, kde se vám budou věnovat prodejci – specialisté na zdravý spánek. Před OC Spektrum se pohodlně parkuje a využít můžete i celou řadu užitečných služeb například čistírnu, manikúru a pedikúru.

 

Přepadl vás hlad? Zastavte se v některé z našich restaurací, kde můžete ochutnat i vegetariánská jídla. Máme pro vás také ovocné i zeleninové fresh džusy, a skvělou kávu. Na své si tu přijdou opravdu všichni, od dětí až po domácí mazlíčky. A na velký rodinný nákup přijeďte do nejlepší Billy v celé Praze.

Otevírací doba

Obchody v přízemí: pondělí–neděle 10–21 hod.

Obchody v 1. patře: pondělí–neděle 10–20 hod.

Billa: pondělí–sobota 7–22 hod., neděle 8–22 hod.

DM: pondělí–neděle 8–21 hod.

Lékárna: pondělí–neděle 9–21 hod.

Costa Coffee: pondělí–pátek 7:30–21 hod., sobota a neděle 9–21 hod.

Tabák: pondělí–neděle 8–21 hod.

Stockist: pondělí–neděle 10–19 hod.

Intersport: pondělí–sobota 9–21 hod., neděle 10–21 hod.

Jak se k nám dostanete

Nejlepší spojení je autem, po dálnici D1, exit 6, směr Průhonice-Čestlice. Využít můžete také MHD autobusy 328, 363 a 385 ze stanice metra C Opatov. 

Nákupní galerie

Asijská restaurace Zhong Hua I Bakero I Billa I BOJA I COCCO Accessories I Costa Coffee I dm drogerie markt I DRESS code I Dům značkové módy I Expres Clean I Green Bar I Hartman I INTERSPORT I Kuchyňské studio DANKÜCHEN I Lenka Možkovská Fashion I Lékárna SPEKTRUM I Lise I Luigi Italia - Aperi bar I Maja Lingerie I Marionnaud Parfumeries I New China Town I Ohňostroje Krupička I PENTIK I Pet Center I Piazza Italia I PK Interiér I ProSpánek I Radost Nails I Rodinné vinařství u Kapličky I Růže z nebe I Stockist I Stonebridge I Tabák VALMONT I Tefal Factory Store by Home&Cook

Pronájem obchodní plochy.